• Inwerterowy chiller z pompą ciepła YVAG018 YORK, JOHNSON CONTROLS

Symbol: YVAG018RSE300AM
22755.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 40
Odbiór osobisty 0
DHL pobranie 40
DHL przedpłata 40
DHL Paleta 240
Dostępność 3 szt.
Waga 141 kg
Zostaw telefon

 

imageAgregat wody lodowej chłodzony powietrzem i pompa ciepła

Producent: YORK
Model: YVAG018


 Wysoka efektywność
Zapewnia minimalne koszty operacyjne
Nasza nowa pompa YORK AMICHI-S została zaprojektowana z myślą ouzyskaniu wydajności dostosowanej do realnych potrzeb. Charakteryzuje się ona optymalnymi osiągami przy częściowym obciążeniu. Jednocześnie gwarantuje wydajność chłodzenia
i ogrzewania na ponad standardowym
poziomie. Dzięki zoptymalizowanemu połączeniu podnoszących efektywność technologii YORK, nowe rewersyjne pompy ciepła przekraczają odnoszące siędo nich wymogi rozporządzenia w sprawie Ekoprojektu.
Wykorzystanie w urządzeniach YORK AMICHI-S wysoko wydajnej
sprężarki DC Inverter i zaawansowanych technologicznie napędów o zmiennej częstotliwości zapewnia stabilne działanie w pełnym zakresie roboczym. Przewidziany zakres częstotliwości sprężarki, wynoszący 15-120%, pozwala na jej szybkie i sprawne dostosowanie do wymaganych
w
budynkach mieszkalnych zmian obciążenia. Jednostki YORK AMICHI-S dysponują nie tylko wysokowydajnymi sprężarkami DC Inverter, lecz także podwójnymi wentylatorami, wyposażonymi w silnik falownikowy prądu stałego o niskim poziomie hałasu i wysokiej efektywności, który w bardziejprecyzyjny i skuteczny sposób dopasowuje przepływ powietrza do bieżącego zapotrzebowania wydajnościowego.

Dzięki szerokiemu zakresowi operacyjnemu, pompa ciepła YORK AMICHI-S idealnie sprawdza się we wszystkich strefach klimatycznych. Niezależnie od tego, czy temperatura otoczenia osiąga w okresie letnim nawet 48°C,a w zimie spada do -20°C, jednostka utrzymuje odpowiednią wydajność przy stabilnym działaniu, zapewniając użytkownikom poczucie optymalnegokomfortu w klimatyzowanych pomieszczeniach. Jednostka zawiera 2-litrowyzbiornik wyrównawczy jako standardowy element wbudowany. Ze względu na wylotową temperaturę wody osiągającą 52°C, pompa doskonale nadaje się do stosowania z panelami grzejnikowymi.

Pompa YORK AMICHI-S została wyposażona w interfejs RS485 zwykorzystaniem protokołu komunikacyjnego Modbus oraz łatwo dostępny i prosty w obsłudze sterownik czasu rzeczywistego. Opracowano nowe rozwiązanie sterowania do szybkiej i łatwej instalacji w zastosowaniach domowych.

image

 PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie