• Klapa przeciwpożarowa KWP-O-E 800x700 350-BFN230-T

Symbol: KWP-O-E
835.17
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 1 szt.
Waga 38.4 kg
Zostaw telefon

Klapa przeciwpożarowa KWP-O-E 800x700 z siłownikiem 230V

Producent: Smay
Kod produktu: KWP-O-E 800x700 350-BFN230-T

Klapy przeciwpożarowe odcinająca typu KWP-O-E(S) przeznaczone są do montażu w instalacjach wentylacyjnych jako przegrody odcinające, oddzielające strefę objętą pożarem od pozostałej części budynku. W związku z powyższym, podstawową funkcją klap typu KWP jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się ognia, temperatury i dymu.

Klapy przeciwpożarowe typu KWP-O-E(S) posiadają Certyfikat Stałości Właściwości Użytkowych nr 1488-CPR-0444/W, wydany przez Instytut Techniki Budowlanej. Klapy te są klapami niesymetrycznymi, przeznaczonymi do zabudowy poziomej (w ścianach) i pionowej (stropy).

Klapa wykonana jest z dwóch korpusów z blachy ocynkowanej, które rozdzielone są przekładkami izolującymi z materiału ogniochronnego grubości 40 [mm]. Wewnątrz klapy znajduje się przegroda, której ruch w pozycji zamkniętej ograniczony jest listwą oporową. Osie przegrody współpracują z wbudowanymi do przekładek izolacyjnych łożyskami ślizgowymi. Zamknięcie przegrody realizowane jest przez układ cięgien. Dopuszczalna prędkość przepływu w kanale przyłączeniowym BxH wynosi 12 m/s dla klapy KWP-O-E z siłownikiem.

KWP-O-E - klapa przeciwpożarowa odcinająca do przewodów wentylacyjnych (normalnie otwarta), z siłownikiem ze sprężyna powrotną,
o połączonej funkcji bezpieczeństwa z funkcją komfortu. W przypadku klap odcinających typu KWP-O-E, układ napędowy stanowi siłownik elektryczny serii BFN firmy BELIMO napięcie zasilania 230 [V] AC.

Wymiar klapy: 800x700mm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie