• Polietylenowy separator koalescyjny z osadnikiem i komorą pomp

Symbol: 384406
Klasa produktu
Klasa B
10715.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 40
Odbiór osobisty 0
DHL pobranie 40
DHL przedpłata 40
DHL Paleta 240
Dostępność 1 szt.
Waga 265 kg
Zostaw telefon

Polietylenowy separator koalescyjny z osadnikiem i komorą pomp 

Producent: Hauraton
Kod produktu: 384406
Klasa: B

Opis:

Polietylenowe separatory koalescencyjne są to lekkie urządzenia dedykowane do małych przepływów. Zabudowywane są najczęściej wewnątrz budynków, użytkowane jako urządzenia wolnostojące, w obniżeniu posadzki lub pod posadzką. Stosowane zazwyczaj w małych przedsiębiorstwach, budynkach biurowych, mieszkaniowych i komercyjnych, najczęściej w garażach podziemnych.

Separatory węglowodorów wyposażone są w deflektor na dopływie, zasyfonowany odpływ, materiał koalescencyjny oraz pływak, który pełni funkcję automatycznego zamknięcia, uniemożliwiającego odpływ zgromadzonych w separatorze substancji olejowych, gdy zostanie przekroczona dopuszczalna grubość ich warstwy.

Wykonane z polietylenu zbiorniki separatorów mają kształt prostopadłościanu o zaokrąglonych krawędziach. Kombinacja wysokiej jakości materiału, jego grubości i zoptymalizowanych procesów produkcyjnych gwarantuje dużą stabilność i wytrzymałość. Separatory w zależności od modelu posiadają od jednego do kilku otworów włazowych, które dzięki odpowiedniej średnicy umożliwiają łatwy dostęp do wnętrza zbiornika w celu dokonania czyszczenia i konserwacji. Wszystkie zbiorniki wyposażone są standardowo w pokrywę włazową również z polietylenu w kl. A 15. Separatory wyposażone są dodatkowo w zintegrowany osadnik, komorę pomp lub by-pass.

Cechy produktu: 

  • lekka, monolityczna konstrukcja i łatwy montaż
  • grubość ścianek: 10 mm
  • trwały materiał odporny na korozję
  • duże otwory włazowe – łatwa konserwacja
  • zgodność z normą PN-EN 858 i PN-EN 1825
  • urządzenia dostępne z osadnikiem, komorą pomp lub by-passem
  • pojemność: 1810l
  • przepustowość: 6l/s

Klasa B: produkt nieposiadający oryginalnego opakowania, sprawny, nieużywany, posiadający zabrudzenia spowodowane długim magazynowaniem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie