• Regulator CAREL IR33W9HR20

Symbol: IR33W9HR20
613.77
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 12.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier InPost 16.99
Kurier InPost (Pobranie) 19.99
DHL pobranie 40
DHL przedpłata 40
Dostępność 1 szt.
Zostaw telefon

Regulator temperatury PID panelowy Carel

Model: IR33W9HR20

Uniwersalne elektroniczne kontrolery serii IR33 firmy Carel są sterownikiem zamontowanym na panelu, który oferuje zaktualizowany i ulepszony moduł zastępujący poprzednik IR32. Kontrolery serii IR33 wyposażono w dwie niezależne pętle sterujące, a teraz w funkcję automatycznego dostrajania oraz zegar czasu rzeczywistego do zarządzania cyklem i alarmami - zakres sterowników IR33 jest odpowiedni dla różnych zastosowań.

Dzięki prostemu interfejsowi użytkownika z czytelnym ekranem LED i dużymi przyciskami sterującymi kontrolery są łatwe do uruchomienia, a ponadto dostępne są w standardowym rozmiarze 76,2 x 34,2 mm, odpowiednim do wycinania panelu 71 x 29 mm. Zasilane prądem zmiennym 12 do 24 V AC/DC lub napięciem 115-230 V AC, urządzenia te mogą być również używane z transformatorami do zasilania sterowników niskonapięciowych z 110 V AC lub 230 V AC.

Wszystkie kontrolery serii IR33 umożliwiają łączność sieciową, zarówno w celu monitorowania, jak i programowania, dzięki czemu kontrolery IR33 są naprawdę wszechstronne. Opcjonalny interfejs serii RS-485 pozwala na łatwe korzystanie z dowolnego modułu SSR, przekaźników lub przekaźników / analogowych

Automatyczne strojenie w sterowniku daje dużą dokładność podczas konfiguracji. Funkcja automatycznego dostrajania korzysta z obliczeń opartych na regułach, które są zazwyczaj używane przez doświadczonych inżynierów do konfiguracji kontrolera w punkcie nastawy lub na odcinku, w którym ładunek jest podgrzewany z temperatury otoczenia.

Dostarczane z domyślnym ustawieniem fabrycznym parametry PID umożliwiają standardowe sterowanie i funkcjonalność, ale nie są zoptymalizowane dla systemu, którym steruje IR33. Automatyczne dostrojenie sterownika umożliwia precyzyjne dostrojenie 3 parametrów sterowania, aby zapewnić optymalizację sterownika dla każdego zastosowania.

Dodanie zegara czasu rzeczywistego (RTC) do serii IR33 pomaga w zarządzaniu cyklami roboczymi w kontrolerze, jak również w obsłudze rejestrowania alarmów. RTC w sterowniku to zasób o niskim poborze mocy, pozwalający na dokładne monitorowanie i sterowanie oszczędzaniem energii przez system.

Cykle robocze sterowane za pomocą urządzenia IR33 mogą polegać na wewnętrznym zegarze, zapewniając dokładność i Ability utrzymać czas nawet wtedy, gdy główne źródło zasilania jest wyłączone lub niedostępne.

Zegary czasu rzeczywistego są kluczem do dokładności w kontrolerach czasu i nie powinny być mylone z zegarami sprzętowymi regulującymi informacje cyfrowe. Zegary czasu rzeczywistego, w przeciwieństwie do zegarów sprzętowych, są zliczane w jednostkach czasu ludzkiego w celu kontroli względnej.

• Wejście temperatury lub wejście uniwersalne
• Wersje wyjść przekaźnikowych lub SSR
• 2 niezależne pętle sterujące
• Automatyczne dostrajanie PID
• Zegar czasu rzeczywistego
• Odbiornik fal w podczerwieni i brzęczyk
• Końcówki wtykowe
• Opcja zdalnego sterowania
• Zgodność z kluczami programowymi

Model sterownika IR33W9HR20 jest wyposażony w 4 wyjście przekaźnikowe do sterowania co najmniej czasami włączenia lub wyłączenia jednego lub wielu wyjść w celu ochrony obciążeń. Ta ochrona eliminuje wahania wyjścia, zapewniając bardziej spójną i niezawodną pracę.

IR33W9HR20 zawiera także standardową funkcjonalność włączania/wyłączania w celu zwiększenia wszechstronności i zapewnienia zgodności z danym zastosowaniem.

Umożliwiająca zdalne sterowanie seria IR33 współpracuje z modułami zdalnego sterowania na podczerwień zapewniającymi dostęp do wszystkich głównych funkcji oraz do konfiguracji parametrów systemu. Umożliwia to łatwą zdalną konfigurację i obsługę wszystkich sterowników IR33.

Klucze programowania stanowią prosty i skuteczny sposób szybkiego programowania sterowników, zarówno podłączonych, jak i nie podłączonych do zasilania. Ta funkcja programowania w stanie rozłączenia pozwala ograniczyć ryzyko błędów w sterowniku. Klucz programowania umożliwia szybki i skuteczny serwis techniczny. Można go łatwo użyć w kilka sekund.

Regulator bez oryginalnego opakowania. Stan widoczny na zdjęciach.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie